7.7

Alexander Skarsgård ، Nicole Kidman

از کارگردان رویایی رابرت ایگرز، The Northman می آید، یک حماسه پر اکشن که شاهزاده جوان وایکینگ را دنبال می کند که در تلاش برای انتقام قتل پدرش است.

ساخت 2022

تولید آمریکا

7.7

4.1

Matt McCoy ، Brea Bee

در آمریکای پس از جنگ داخلی، زمانی که سرباز اتحادیه مرده فرض می شود، فرزندانش به اشتباه به قطاری که جایگاه یتیمان است فرستاده می شوند. این یک داستان غرب وحشی از مردمی ا

ساخت 2022

تولید آمریکا

4.1

8.1

Chiwetel Ejiofor ، Michael Kenneth Williams

در دوران پیش از جنگ ایالات متحده، سولومون نورثاپ، یک مرد سیاه پوست آزاد از شمال نیویورک، ربوده شده و به عنوان برده فروخته می شود.

8.2

Bruno Ganz ، Alexandra Maria Lara

ترودل یونگ، آخرین منشی آدولف هیتلر، از آخرین روزهای زندگی دیکتاتور نازی در پناهگاه خود در برلین در پایان جنگ جهانی دوم می گوید.

6.3

Javad Ezati ، Hadi Hejazifar

قبل از پایان جنگ بین ایران و عراق، ایرانی ها متوجه می شوند که اعضای مجاهدین از آنها جاسوسی می کنند و در شرف انجام عملیات علیه ایران هستند.

ساخت 2019

تولید ایران

6.3

7.2

Payman Maadi ، Mina Sadati

قادر، آجرکاری اهل سردشت در غرب ایران که همسرش فرزند چهارم خود را باردار است، ناگهان در میان جنایت جنگی رژیم صدام قرار گرفت. در 28 ژوئن 1987 جنگنده های هوایی عراق بمب های

ساخت 2020

تولید ایران

7.2

8.1

Don Cheadle ، Sophie Okonedo

پل روساباگینا، مدیر هتل، بیش از هزار پناهنده توتسی را در طول مبارزه آنها با شبه نظامیان هوتو در رواندا، آفریقا، در خود جای داده است.

7.4

Navid Mohammadzadeh ، Parinaz Izadyar

زندانی در شرف تخلیه است تا فضا برای پروژه توسعه فرودگاه باز شود. سرگرد جاهد و افسرانش مشغول انتقال همه زندانیان به مرکز جدید هستند، اما یک زندانی مفقود شده است.

ساخت 2019

تولید ایران

7.4

8.0

Rhys Darby ، Joel Fry

سال 1717 است. استد بونت، مالک زمین ثروتمند، دچار بحران میانسالی شده و تصمیم می گیرد زندگی آرام خود را منفجر کند تا دزد دریایی شود و این امر خوب پیش نمی رود... ( براساس داست

5.8

Viola Davis ، Michelle Pfeiffer

در جناح شرقی کاخ سفید، بسیاری از تاثیرگذارترین و تغییردهنده ترین تصمیمات تاریخ توسط بانوان اول کاریزماتیک، پیچیده و پویا آمریکا از دیدگان پنهان مانده است.

8.1

Anthony Quinn ، Irene Papas

این درام تاریخی حماسی زندگی و زمان حضرت محمد را به تصویر می کشد و به عنوان مقدمه ای برای تاریخ اولیه اسلام عمل می کند.

8.1

Andrew Garfield ، Sam Worthington

پزشک ارتش آمریکا جنگ جهانی دوم، دزموند تی دوس، که در طول نبرد اوکیناوا خدمت می کرد، از کشتن مردم امتناع می ورزد و اولین مردی در تاریخ آمریکا می شود که مدال افتخار را ب

logo-samandehi