خلاصه داستان فیلم مبارزه یک پدر ، A Father's Fight

رقابت بوکسور سالخورده (بو لاوسون) با رسیدن به کف صخره، نشاط او را با امید به آموزش مجدد برای مبارزه برای آنچه مهمتر است، باز می گرداند.

درباره فیلم مبارزه یک پدر ، A Father's Fight

دانلود فیلم مبارزه یک پدر A Father’s Fight 2021 زیرنویس فارسی چسبیده

بو یک بوکسور خوش آتیه سابق است که با یار دبیرستانی خود Kacie ازدواج کرد. پس از دبیرستان، بو راه پدرش را دنبال کرد و اعتیاد را به ازدواج، خانواده و حرفه بوکس انتخاب کرد. پس از سال‌ها پرش بین شغل و شهر، او هیچ چیز باقی نمی‌ماند. کیسی او را ترک کرده و بچه ها را می برد و او از آخرین شغلش اخراج شده است. مربی بوکس طولانی مدت بو، سال، به او اطلاع می دهد که رقیب قدیمی دبیرستانش، دیلن (که همچنین توسط سال آموزش دیده بود) می خواهد آخرین مبارزه نمایشگاهی خود را در شهر خود انجام دهد، زیرا او دوران حرفه ای بوکس حرفه ای چشمگیر خود را بسته است. دیلن می خواهد برای آخرین بار به عنوان یک مسابقه خیریه برای شهر خود با بو مبارزه کند. سال بو را متقاعد می کند تا یک بار دیگر مبارزه کند و از این فرصت استفاده می کند تا نه تنها او را از نظر فیزیکی آموزش دهد، بلکه به او یاد دهد که چگونه برای آنچه واقعاً مهم است مبارزه کند: ازدواج، خانواده و ایمانش. “مبارزه” داستان رستگاری و چالشی است برای همه ما تا در نظر بگیریم چه چیزی ارزش جنگیدن را دارد.

دانلود فیلم جدید مبارزه یک پدر از همراه مووی

فیلم مبارزه یک پدر محصول سال 2021 کشور آمریکا در ژانر های اکشن، درام، خانوادگی و ورزشی میباشد. فیلم مبارزه یک پدر توسط Tyler Sansom کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Travis Hancock و Sarah Cleveland و John French در آن ایفای نقش کرده اند.

تماشای این فیلم ها به شما پیشنهاد میشود

logo-samandehi