5.4

خلاصه داستان فیلم ضربان جنگل: فیلم سینمایی ، Jungle Beat: The Movie

یک بیگانه دلتنگ سفینه فضایی خود را در نزدیکی جنگل رنگارنگ آفریقا فرود می آورد. دوستان حیوانی جدید او باید او را به کشتی خود برگردانند و قبل از اینکه پدر فاتح فضا بتواند سیاره را تصاحب کند، دوستی و سرگرمی را به او آموزش دهند.

درباره فیلم ضربان جنگل: فیلم سینمایی ، Jungle Beat: The Movie

  • بازیگران: David Menkin ، David Rintoul ، Gavin Peter ،
  • کارگردان: Brent Dawes ،
  • کیفیت: 480 ، 720 ، 1080

دانلود انیمیشن ضربان جنگل فیلم سینمایی Jungle Beat: The Movie 2020 دوبله فارسی

Jungle Beat: The Movie یک ماجراجویی جذاب و خانوادگی با ابعاد حماسی است. یک روز صبح، حیوانات جنگل از خواب بیدار می شوند و متوجه می شوند که می توانند صحبت کنند. وقتی دلیلش را می‌دانند، شگفت‌زده‌تر می‌شوند: یک بیگانه در جنگل وجود دارد. FNEEP کوچولو آمده است تا سیاره را فتح کند و فناوری های دیوانه کننده ای را با خود آورده است، از جمله یک دستگاه ترجمه که به آنها اجازه می دهد برای اولین بار صحبت کنند. متأسفانه برای امپراتوری Scaldronian بین کهکشانی، اما خوشبختانه برای جنگل، Fneep یک فاتح وحشتناک است: او دلتنگ است، او کشتی خود را سقوط داده است، و او هیچ رقیبی با شیطنت های MUNKI، TRUNK و گروه ندارد. قهرمانان ما اجازه نخواهند داد که یک تسخیر بیگانه مانع یک زمان خوب یا یک دوست جدید شود. همانطور که حیوانات در سفر به خانه به او کمک می کنند، او می آموزد که دوستی می تواند بزرگترین نیرو در جهان باشد. اما آیا این یک سفینه فضایی پر از بیگانگان است؟

دانلود انیمیشن جدید ضربان جنگل فیلم سینمایی از همراه مووی

انیمیشن ضربان جنگل فیلم سینمایی محصول سال 2020 کشور های موریس، آفریقای جنوبی و انگلستان میباشد. انیمیشن ضربان جنگل فیلم سینمایی توسط Brent Dawes کارگردانی شده و بازیگرانی همچون David Menkin, David Rintoul, Gavin Peter در آن ایفای نقش کرده اند.

تماشای این فیلم ها به شما پیشنهاد میشود

logo-samandehi