خلاصه داستان فیلم ماندگاری ، Immanence

ستاره شناسان رادیویی سیگنال مرموزی را در اعماق دریا کشف کردند که می تواند با فرازمینی ها تماس داشته باشد. پس از اینکه چندین تظاهرات وحشتناک اعتقادات آنها را تهدید می کند، تیم باید برای زنده ماندن از شر نهایی مبارزه کند.

درباره فیلم ماندگاری ، Immanence

  • بازیگران: Michael Beach ، Jamie McShane ، Eugene Byrd ،
  • کارگردان: Kerry Bellessa ،
  • کیفیت: 480 ، 720 ، 1080

دانلود فیلم ماندگاری Immanence 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

تیمی از ستاره شناسان رادیویی به دنبال اثبات وجود حیات در خارج از زمین هستند. فرصت طلایی آن‌ها زمانی به دست می‌آید که تیم یک سری سیگنال‌های مرموز را دریافت می‌کند که آنها را به سمت مختصاتی در وسط اقیانوس، درست پس از سقوط یک شهاب سنگ در مثلث برمودا، راهنمایی می‌کند. این علائم آنها را به همراه کاپیتان یونا، مردی مرموز که به ایمان مسیحی خود ارادت دارد، هدایت می کند تا سوار قایق شوند. با این حال، هنگامی که تیم به نقطه تاثیر می رسد، آنها شروع به تجربه توهماتی می کنند که خطوط بین علم و ایمان را محو می کند. بخشی از خدمه فکر می‌کنند که حیات بیگانه پیدا کرده‌اند، در حالی که یونا وقایع عجیب را دلیلی بر وجود شیطان می‌داند.

دانلود فیلم جدید ماندگاری از همراه مووی

فیلم ماندگاری محصول سال 2022 کشور آمریکا در ژانر های ترسناک، معمایی و هیجان انگیز میباشد. فیلم ماندگاری توسط Kerry Bellessa کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Michael Beach, Jamie McShane, Eugene Byrd در آن ایفای نقش کرده اند.

تماشای این فیلم ها به شما پیشنهاد میشود

logo-samandehi