خلاصه داستان فیلم مکان امن ، Safe Space

لیلا و پسر اوتیسمی اش، ایان، در یک اتاق وحشت پنهان می شوند و باید از برخی مزاحمان پیشی بگیرند که هر کاری انجام می دهند تا ویدیویی را که ایان به طور تصادفی از ورود آنها به خانه و کشتن صاحب خانه ضبط کرده است، انجام دهند.

درباره فیلم مکان امن ، Safe Space

  • بازیگران: Nicole Ari Parker ، Drea de Matteo ، Nik Sanchez ،
  • کارگردان: Boris Kodjoe ،
  • کیفیت: 480 ، 720 ، 1080

دانلود فیلم مکان امن Safe Space 2022 اتاق امن از همراه مووی

لیلا جکسون که اخیراً بیوه شده و پسر 14 ساله اوتیسمی او، ایان، از همسایه مهربانشان نیل که مراقب آنهاست سپاسگزار هستند. پس از اینکه ایان به طور تصادفی شاهد حمله ای به خانه روبرو می شود و قتل وحشتناک صاحب خانه را ضبط می کند، لیلا درگیر مبارزه ای مرگبار برای محافظت از پسرش در برابر متجاوزان دومینیک و روکو می شود که برای بازیابی مدارک ویدئویی دست از کار نمی کشند. از جنایت و ساکت کردن آنها. لیلا و ایان در یک اتاق وحشت زده موقتی که توسط شوهر فقیدش ایجاد شده است، مخفی شده و به دام افتاده اند، باید از تمام قدرت و هوش خود برای پیشی گرفتن از مهاجمان برای نجات خود استفاده کنند.

دانلود فیلم جدید مکان امن یا اتاق من زیرنویس فارسی چسبیده

فیلم اتاق امن محصول سال 2022 کشور آمریکا در ژانر های جنایی، درام، ترسناک و هیجان انگیز میباشد. فیلم مکان امن توسط Boris Kodjoe کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Nicole Ari Parker, Drea de Matteo, Nik Sanchez در آن ایفای نقش کرده اند.

تماشای این فیلم ها به شما پیشنهاد میشود

logo-samandehi