خلاصه داستان فیلم جایی که قلبت به آن تعلق دارد ، Where Your Heart Belongs

هنگامی که یک مدیر بازاریابی نیویورک برای کمک به عروسی بهترین دوستش به خانه بازمی گردد، به سختی متوجه می شود که عشق و حمایت خانواده و دوستان بیش از آن چیزی است که تصور می کرد.

درباره فیلم جایی که قلبت به آن تعلق دارد ، Where Your Heart Belongs

  • بازیگران: Jen Lilley ، Christopher Russell ، Jill Morrison ،
  • کارگردان: Christie Will Wolf ،
  • کیفیت: 480 ، 720 ، 1080

دانلود فیلم جایی که قلبت به آن تعلق دارد Where Your Heart Belongs 2022 از همراه مووی

شغل مک سالیوان به عنوان یک بازاریاب در شهر نیویورک در معرض تهدید قرار گرفته است زیرا بسیاری از مشتریان او به سراغ افرادی مانند جاسمین رفته اند، یک تأثیرگذار رسانه های اجتماعی که هزینه کمتری دارد و آنها معتقدند که در رسیدن به هدف نهایی خود که قرار گرفتن در معرض است، به همان اندازه موثر هستند. با وجود این مشکلات کاری، مک به خانه برمی گردد به سوییت گروو، جایی که از زمان تشییع جنازه مادرش چندین سال پیش، زمانی که بهترین دوست قدیمی اش، اولیویا دیویس، پزشک اطفال، به او اطلاع می دهد که عروسی خود را به معشوق دوران کودکی اش منتقل کرده است، در آنجا نرفته است. و همکار متخصص اطفال استوارت همپستد از 9 ماه تا دو هفته دیگر. مک با عدم بازگشت به Sweet Grove در تمام این سالها، توانسته است از دیدن دیلن، دوست پسر سابق خودداری کند، زیرا پدر مک، الیوت سالیوان، دیلن را استخدام کرد تا در مزرعه درخت افرا کار کند و به دلیل سلامتی به کمک نیاز داشت. از آنجایی که دیلن هم پسر عموی اولیویا و هم بهترین دوست/مرد صمیمی استوارت است، و هم استوارت و اولیویا از دیلن خواسته اند که در برنامه ریزی عروسی به مک کمک کند. در گذراندن وقت با هم، مک و دیلن هر دو می توانند به خود اعتراف کنند که هنوز جذابیتی بین آنها وجود دارد. فراتر از نیاز به غلبه بر تفاوت‌های شهر بزرگ و کوچک برای داشتن یک زندگی شاد، ممکن است نتوانند بر برخی مسائل دیگر غلبه کنند، از جمله آنچه مک در مورد وضعیت مزرعه درختی می‌آموزد، و اگر از عروسی برای تقویت خود استفاده کند. نمایه حرفه ای به عنوان وسیله ای برای نجات شغلش.

دانلود فیلم جدید جایی که قلبت به آن تعلق دارد زیرنویس فارسی چسبیده

فیلم جایی که قلبت به آن تعلق دارد محصول سال 2022 کشور آمریکا و کانادا در ژانر های خانوادگی و عاشقانه میباشد. فیلم جایی که قلبت به آن تعلق دارد توسط Christie Will Wolf کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Jen Lilley, Christopher Russell, Jill Morrison در آن ایفای نقش کرده اند.

تماشای این فیلم ها به شما پیشنهاد میشود

logo-samandehi