خلاصه داستان سریال مرد در مقابل زنبور ، Man vs. Bee

مردی در حالی که در یک عمارت مجلل نشسته است خود را درگیر جنگ با زنبوری می بیند. چه کسی برنده خواهد شد و چه صدمات جبران ناپذیری در این روند وارد خواهد شد؟

باکس دانلود سریال
تیزر ها و تریلر های سریال مرد در مقابل زنبور ، Man vs. Bee

درباره سریال مرد در مقابل زنبور ، Man vs. Bee

  • بازیگران: Rowan Atkinson ، Daniel Fearn ، Jing Lusi
  • کیفیت: 480 ، 720 ، 1080

دانلود سریال مرد در مقابل زنبور Man vs. Bee 2022 از همراه مووی

مردی در حالی که در یک عمارت مجلل نشسته است خود را درگیر جنگ با زنبوری می بیند. چه کسی برنده خواهد شد و چه صدمات جبران ناپذیری در این روند وارد خواهد شد؟

دانلود سریال جدید مرد در مقابل زنبور زیرنویس فارسی چسبیده

سریال مرد در مقابل زنبور محصول سال 2022 کشور انگلستان در ژانر های کوتاه ، کمدی و خانوادگی میباشد. تنها یک فصل از سریال مرد در مقابل زنبور به انتشار رسیده که 10 قسمت را در بر میگیرد. از جمله بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش کرده اند میتوان به اشخاصی چون Rowan Atkinson, Daniel Fearn, Chizzy Akudolu اشاره کرد.

دانلود سریال مستربین جدید زیرنویس فارسی چسبیده

روآن اتکینسون در نقش تروور بینگلی، یک پرستار خانه که خود را در نبرد با یک زنبور می‌بیند تا از آسیب‌های جبران‌ناپذیر جلوگیری کند. جینگ لوسی در نقش نینا، صاحب عمارت مجللی که تروور در آن خانه نشسته است. او همچنین صاحب یک سگ خانگی به نام کاپ کیک است. جولیان رایند توت در نقش کریستین، شوهر نینا. گرگ مک هیو در نقش کلمن، باغبان. ایندیا فاولر در نقش مدی، دختر ترور. کلودی بلکلی در نقش جس، همسر سابق ترور. تام بسدن در نقش افسر پلیس…

علاوه بر این، گدیمیناس آدومایتیس در نقش مارک، کریستین آلیفو در نقش کارل و دانیل فرن در نقش لوئیس، سه سارق ظاهر می‌شوند. چیزی آکودولو به عنوان قاضی و آیشا کالا به عنوان کارآگاه ظاهر می شوند.

تماشای این فیلم ها به شما پیشنهاد میشود

logo-samandehi