5.7

خلاصه داستان فیلم عملیات آجیلی ، The Nut Job

یک سنجاب تبعیدی که به طرز غیرقابل اصلاحی خود خدمت می کند، خود را در حال کمک به برادران پارک سابق خود با یورش به یک فروشگاه آجیل می بیند، مکانی که اتفاقاً جلوی سرقت بانک یک باند انسانی نیز می شود.

درباره فیلم عملیات آجیلی ، The Nut Job

  • بازیگران: Liam Neeson ، Will Arnett ، Brendan Fraser
  • کارگردان: Peter Lepeniotis ،
  • کیفیت: 480 ، 720 ، 1080

دانلود انیمیشن عملیات آجیلی The Nut Job 2014 از همراه مووی

در یک پارک شهری، سورلی سنجاب بالاخره با جدیدترین کیپر خود خیلی زیاده روی کرد. سورلی و رفیق موش صحرایی‌اش بادی که اکنون تبعید شده‌اند، کابوس جمعی در خیابان‌ها زمانی به پایان می‌رسد که آنها یک فروشگاه آجیل را برای حمله پیدا می‌کنند. بدون هیچ گزینه دیگری، او برای کمک به دزدی سورلی برای مستعمره، معامله ای ترتیب می دهد، حتی در حالی که سورلی کاملاً قصد خیانت به آن را دارد. با این حال، در حالی که راکون برای اطمینان از قدرت خود دستور کار خاص خود را دارد، آجیل فروشی که جلوی دزدان بانک است، چیزهای بیشتری در جریان است. در مهلکه پیش رو، سورلی خود را به گونه‌ای به چالش می‌کشد که هرگز انتظارش را نداشت و جایزه واقعی گنج در این ماجراجویی را کشف می‌کند.

دانلود انیمیشن جدید عملیات آجیلی زیرنویس فارسی چسبیده

انیمیشن عملیات آجیلی 1 محصول سال 2014 کشور های کانادا، آفریقای جنوبی و آمریکا در ژانر های ماجراجویی ، کمدی ، جنایی و خانوادگی میباشد. انیمیشن عملیات آجیلی توسط Peter Lepeniotis کارگردانی شده و اشخاصی همچون Will Arnett ، Brendan Fraser و Liam Neeson در آن نقش صداگذاری را برعهده دارند.

تماشای این فیلم ها به شما پیشنهاد میشود

logo-samandehi