3.4

خلاصه داستان فیلم نورم از شمال ، Norm of the North

هنگامی که یک توسعه املاک و مستغلات به خانه او در قطب شمال حمله می کند، نورم و سه دوست لمینگ خود به شهر نیویورک می روند، جایی که نورم در تلاش برای پایین آوردن آن از درون و محافظت از میهن خود، شرکت می شود.

درباره فیلم نورم از شمال ، Norm of the North

  • بازیگران: Rob Schneider ، Heather Graham ، Ken Jeong
  • کارگردان: Trevor Wall ،
  • کیفیت: 480 ، 720 ، 1080

دانلود انیمیشن نورم از شمال Norm of the North 2016 از همراه مووی

نورم خرس قطبی پسر پادشاه قطب شمال است. او در جوانی توانایی صحبت کردن با انسان‌ها را پیدا می‌کند، ویژگی‌ای که پدربزرگش هم دارد. به همین دلیل، او را از حیوانات دیگر طرد می‌کند و فقط سقراط، پرنده‌ای دانا، و الیزابت، خرس قطبی ماده که نورم عاشق اوست، پذیرفته می‌شود. سال ها بعد، پدربزرگ نورم ناپدید شد و گردشگران انسانی قطب شمال را پر کردند. سقراط به نورم و سه لمینگ قطبی یک آپارتمان مجلل را نشان می دهد که روی یخ نصب شده است. در داخل این کاندو، ورا، نماینده توسعه دهنده ثروتمند آقای گرین قرار دارد. بعد از اینکه نورم ورا را از سقوط بهمن نجات می‌دهد، آقای گرین به او می‌گوید که بازیگری برای بازی در نقش یک خرس قطبی برای کمپین آنها پیدا کند. سقراط نورم و لمینگ ها را متقاعد می کند که در یک کشتی به شهر نیویورک بنشینند.

دانلود انیمیشن جدید نورم از شمال زیرنویس فارسی چسبیده

انیمیشن نورم از شمال محصول سال 2016 کشور های آمریکا، هندوستان و ایرلند در ژانر ماجراجویی ، کمدی و خانوادگی میباشد. انیمیشن نورم از قطب شمال توسط Trevor Wall کارگردانی شده و اشخاصی همچون Rob Schneider، Heather Graham و Ken Jeong در آن نقش صدا گذاری را بر عهده دارند.

تماشای این فیلم ها به شما پیشنهاد میشود

logo-samandehi