8.1

خلاصه داستان فیلم روح ، Sou

داستان انیمیشن روح درباره یک معلم موسیقی است که ناگهان و طی اتفاقی روحش از او جدا شده و به عالم دیگری می رود و در انجا با کمک روح یک کودک به معنای زندگی دست پیدا می کند و راه خود را در زندگی پیدا می کند ...

درباره فیلم روح ، Sou

  • بازیگران: Jamie Foxx ، Tina Fey ، Graham Norton ،
  • کارگردان: Pete Docter ، Kemp Powersg ،
  • کیفیت: 480 ، 720 ، 1080

دانلود انیمیشن روح Soul 2020

انیمیشن روح soul آخرین همکاری مشترک پیکسار و دیزنی است که در دسامبر 2020 به نمایش عمومی گذاشته شده است. این فیلم تحسین بسیاری از منقدین را برانگیخته و امتیاز بالای 8.1 را در سایت IMDB به دست آورده است. داستان فیلم روایت زندگی و تجربه نزدیک به مرگ یک نوازنده پیانو سبک جاز است که در یک دبیرستان نیز موسیقی تدریس می کند. داستان با طنزی خاص این موضوع را به چالش کشیده و نشان می دهد که افراد چقدر در شناخت معنی زندگی در بسیاری موارد بسیار ساده هست ناتوان هستند. آشنایی روح این معلم با روح کودکی که از ورود به این دنیا امتناغ میکند داستان هیجان انگیزی را ایجاد نموده است که در کمال صداقت روایت روزانه زندگی افراد را بازگو می کند.

وبسایت همراه مووی با آماده سازی این انیمیشن برای شما لحظات خوبی را برای شما آرزو می کند. همچنین برای دانلود فیلم های اکشن، دانلود فیلم های هیجان انگیز، دانلود فیلم های هندی، دانلود فیلم های جنگی شما می توانید از گنجینه سایت همراه مووی استفاده نمایید.

تماشای این فیلم ها به شما پیشنهاد میشود

علی
پنج‌شنبه , 30 دسامبر 2021
پاسخ

چرا پس دوبله نیست انیمیشن روح ولی زده دوبله؟

logo-samandehi